Thera Bilgi Teknolojileri© 2016

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon

Ürünlerimizi online satınalmak için tıklayın!

HABERLER

February 20, 2019

Magicard ürün gamına son dönemde çokça konusulan RioPro360 kart yazıcıyı ekledi.

RioPro360 içerisinde Linux Base işletim sistemi barındıran RioPro360 ile kullanıcılara daha hızlı,daha güvenli ve daha gelişmiş baskı seçeneği sunuyor.

Optimize;

Linux tabanlı embed CPU sayesinde (LYNK), gelişmiş performans sağlar. Yazdırma komutu gönderdiğiniz andan itibaren, 3...

November 14, 2017

FEITIAN ürün gamına son dönemde çokça konusulan bir alan olan ''BitCoin'' de kullanım için son derece güvenli ve benzersiz yeni bir ürün olan ''CoinPass Bio Token'' ı ekledigini duyurdu.

CoinPass Bio Token içerdigi Smart Secure SE chip ve Biyometrik Parmak Izi sensörü ile Bitcoin varlıklarınız için iki kat koruma saglar.

Güvenilir;

Içerdigi Smart Secure SE C...

November 27, 2015

Ultra Electronics bünyesinde bulunan Magicard Kasım ayında Paris'te düzenlenen CARTES Payment / Identification / Mobility Fuarı bünyesinde yeni Retransfer Kart Yazıcısı olan HELIX 'i katılımcılar ile bulusturdu.

Son dönemde özellikle ID Card alanında popüler olan Retransfer Kart Yazıcı segmentine innovatif ve benzersiz özellikler eklenerek, son kullanıcını...

October 27, 2015

Magicard Kart yazıcılar için yeni driver sürümlerini yayınladı.

Kullandıgınız kart yazıcıdan en iyi performansı almak için driver'ınızı asagıdaki linkte yer alan yeni sürüm ile degistirmenizi tavsiye ederiz.

 

V2.0.19 on Microsoft Windows (Windows XP / VISTA / 2003 Server / 2008 Server / Windows 7 / 2012 Server / Windows 8.1/ Windows 10) Driver

32 bit and 64...

October 15, 2015

Ultra Electronics bünyesinde bulunan Magicard orta ölçekli kart basım operasyonlarında kullanılan Enduro+ yazıcıyı yeni özellikler ile donatarak 15 Ekim tarihi itibariyle Enduro3E olarak pazara sundu.

Temelde kart yazıcı kullanıcıların ihtiyaçları öngörülerek USB Baglantı yanısıra Ethernet baglantının da standart olarak sunuldugu Enduro3E 'de garanti süres...

Please reload

Daha fazla bilgi mi gerekli? Bize Ulasın..

Size destek olmak için buradayız..Bize telefon,email ve Sosyal Medya kanalları üzerinden ulasabilirsiniz.