Thera Bilgi Teknolojileri© 2016

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon

Ürünlerimizi online satınalmak için tıklayın!

Hakkımızda

Thera Bilgi Teknolojileri
 

10 yıla varan Kart (Kontaklı&Kontaksız/PVC) Üretim ve Proje Entegrasyon alanındaki tecrübe ve birikimlerimizi müsterilerimize benzersiz,fonksiyonel ve innovatif çözümler üretmek ve sunmak amacı ile kurulmus bir sirkettir.

 

THERA Bilgi Teknolojileri özellikle Banking/Payment&Prepaid /PKI ve Loyalty alanında hayata geçirilen Ulusal ölçekteki bir çok projede proje kurgusu,kart üretimi ve proje entegrasyonuna kadar tüm süreçleri tek bir çatı altında anahtar teslim olarak çözüm sunan etkin uzman bir kadronun katkıları ile kurulmustur.

Bu projeler içerisinde National Prepiad HighWay Pass Card/National Museum Card/ National Post Office Card Integration vb bir çok örnek proje yer almaktadır.

Öte yandan uzman ekibimiz Perakende ve Çok Kartlı Zincir Magazalar alanında Ulusal ve Uluslararası birçok kurumun Loyalty ve CRM uygulamalarının hayata geçmesi ve sürdürülmesinde etkin rol oynamıstır.

 

THERA Bilgi Teknolojileri çatısı altında amacımız uzman ekibimiz ile innovatif ürün ve çözümleri Türkiye pazarındaki müsterilerimize sunarak farklılık yaratmalarını saglamaktır.

 

Bilgi Güvenligi Politikası

THERA Bilgi Teknolojikleri Ltd. Sti olarak, kurumun rekabetçi yönünü, karlılıgını, yasal uygunlugunu ve ticari imajını korumak amacıyla, kurum çapında gizliligi, bütünlügü, erise bilirligi ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumak için taahhütte bulunmustur. Bilgi ve bilgi güvenligi gereksinimleri kurumsal hedefler ile aynı dogrultuda yürütmektedir.

Bilgi Güvenligi kapsamında temel hedeflerimiz;

  • Bilgi güvenligi yönetim sistemimizin ISO 27001:2013 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyilestirilmesini saglamak,

  • Çalışanların bilgi güvenligi farkındalıgını artırmak,

  • Stratejik is planı ve risk yönetimi çerçevesinde, bilgi güveligi yönetim sisteminin kurulup sürekliliginin saglanması için ilgili riskleri tanımlamak, belirlemek, degerlendirmek ve kontrol etmek islevini yerine getirmek,

  • Bilgi güvenligi ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözlesmelere uyulması,

  • Bilgi varlıklarına yönelik risklerin sistematik olarak yönetilmesi,

  • Bilgi Güvenligi Yönetim Sistemi kapsamında müsterilerimizin bilgi varlıklarının gizliligini, bütünlügünü saglamak,

  • Sektör içerisinde bilgi güvenligi açısından örnek bir kurulus olmak için özveri ile çalısmayı taahhüt ederiz.

Daha fazla bilgi mi gerekli? Bize Ulasın..

Size destek olmak için buradayız..Bize telefon,email ve Sosyal Medya kanalları üzerinden ulasabilirsiniz.