top of page

Hakkımızda

Thera Bilgi Teknolojileri
 

10 yıla varan Kart (Kontaklı&Kontaksız/PVC) Üretim ve Proje Entegrasyon alanındaki tecrübe ve birikimlerimizi müsterilerimize benzersiz,fonksiyonel ve innovatif çözümler üretmek ve sunmak amacı ile kurulmus bir sirkettir.

 

THERA Bilgi Teknolojileri özellikle Banking/Payment&Prepaid /PKI ve Loyalty alanında hayata geçirilen Ulusal ölçekteki bir çok projede proje kurgusu,kart üretimi ve proje entegrasyonuna kadar tüm süreçleri tek bir çatı altında anahtar teslim olarak çözüm sunan etkin uzman bir kadronun katkıları ile kurulmustur.

Bu projeler içerisinde National Prepiad HighWay Pass Card/National Museum Card/ National Post Office Card Integration vb bir çok örnek proje yer almaktadır.

Öte yandan uzman ekibimiz Perakende ve Çok Kartlı Zincir Magazalar alanında Ulusal ve Uluslararası birçok kurumun Loyalty ve CRM uygulamalarının hayata geçmesi ve sürdürülmesinde etkin rol oynamıstır.

 

THERA Bilgi Teknolojileri çatısı altında amacımız uzman ekibimiz ile innovatif ürün ve çözümleri Türkiye pazarındaki müsterilerimize sunarak farklılık yaratmalarını saglamaktır.

 

Daha fazla bilgi mi gerekli? Bize Ulasın..

Size destek olmak için buradayız..Bize telefon,email ve Sosyal Medya kanalları üzerinden ulasabilirsiniz.

bottom of page