top of page

ÇÖZÜM ORTAKLARI

FEITIAN Technologies

FEITIAN Technologies, 14 yılı askın süredir digital güvenlik alanında faaliyet gösteren uluslararası bir teknoloji sirketidir. Ürün yelpazesi içerisinde PKI ,OTP,HOTP,Java Token, Mobil /Dekstop Kart Okuyucular ile bunlara baglı çözümler barındırmaktadır. FEITIAN ürünleri FIPS /CC /U2F vb sertifikaları sahip olan FEITIAN pazarda lider konumdadır.

 Utimaco HSM

Utimaco profesyonel siber güvenlik çözümleri alanındadünya çapında faaliyet gösteren Aachen, Almanya merkezli uluslar arası bir sirkettir. 1983 yılından bu yana, Utimaco donanım tabanlı yüksek güvenlikli cihazlar (HSM/Donanım Güvenlik Modülleri) ve tamamlayıcı çözümler (yasal dinleme ve veri saklama) gelistirmektedir.

Bugün Utimaco bu iki alanda da dünya pazar lideridir. 

 Magicard

Magicard ; Hava Savunma Sistemleri alanında faaliyet gösteren Ultra Electronics'e baglı bir grup sirketidir. %100 Ingiltere de üretilen Magicard marka kart yazıcılar sahip oldukları HoloKote /HoloFlex /Field Upgrade seçenekleri ile kart yazıcı pazarında benzersiz özelliklere sahiptir. Ülkemizde de bir çok referans projede kullanılan kart yazıcıları ile benzersiz ve üst düzey güvenlikli ID kartlar yaratabilirsiniz.

nidec.png
Nidec-Copal

Nidec-Copal , Tüketici Elektronigi,Medikal,Otomotiv,Optik Bilesenler,Robotic Sistemler alanında faaliyet gösteren Japonya Merkezli sirketler toplulugudur.

Nidec-Copal gelistirdigi Laser Marker Yazıcılar ile Ulusal Kimlik Kartları/Pasaport ve Ehliyet gibi yüksek güvenlik gerektiren kıymetli evrak ve dokümanların kisisellestirmesi alanında öncü sirket konumunda ve bu iki alanda da dünya pazar lideridir. 

 ASK Technology

ASK Technology ; 1997 yılında kurulmus RFID Okuyucu /Tag / Inlay / Kart /Bilet çözümleri ile e-Sürücü Belgeleri, e-ID Kart, Elektronik /Biometric Pasaport çözümleri konusunda uzman uluslararası bir şirkettir. Ulasımda kullanılan Ücret Toplama sistem ve bilesenleri konusunda genis bir ürün gamına sahiptir. eID/Pasaport ve Sürücü belgeleri konusunda 50 den fazla ülke ASK ürünlerini kullanmaktadır.

 Mango

RFID alanında yazılım/tasarım/gelistirme/satıs ve servis alanlarında entegre toptan çözüm saglayıcısı olarak 1993 yılında kurulan bir hedefin ürünü olan Mango kısa bir süre içerisinde dünyanın en önemli markalarından biri haline gelmistir.Shanghai, Beijing, Wuhan, Qingdao, Chengdu, Guangzhou, Shenzhen, Nanchang, Suzhou and Fuzhou vb birden fazla stratejik noktalarda üretim tesisleri yer alan Mango büyük ve güçlü bir networke sahiptir.

 Castles Technology

Castles Technology,1993 yılında vizyon sahibi bir grup mühendis tarafından Contact/Contactless Smart Card Reader &EFT POS, PinPads ve yan birimleri üretmek amacıyla kurulmus bir teknoloji sirketidir. Dünya pazarında hızla yükselen Castles Tech. son dönemde ülkemizde yaygınlasan Ödeme Kaydedici Cihaz uygulaması kapsamında bir çok kuruma OEM/ODM olarak üretim yapmaktadır.

Access-IS-Logo.jpg
AccessIS

Access-IS, çok farklı alanlarda Bilet ve Seyahat Belgelerini okuyan, Temassız Ücret toplama sistemleri, Seyahat ve kimlik belgelerinin  Kimlik Dogrulaması alanında benzersiz ürün ve çözümler gelistiren Ingiltere merkezli bir sirkettir.
Özellikle Havaalanı /Havayolları ve Sınır noktalarında kuullanılan Kimlik/Pasaport kontrol cihazları ile benzersiz ve güvenli Kimlik Dogrulama islemlerinde alternatifsiz çözümler sunan AccessIS alanında lider sirkettir.

logo[blue].png
TRUSTid 

TRUSTid, Magicard ailesinin en yeni üyesidir. Magicard, ID Kart Baskı alanında hizmet veren müsterilerinin Kart Dizayn Yazılım cözüm ihtiyaclarını kasılayabilmek adına TRUSTid ürün gamını gelistirmistir.

TRUSTid ID çözümleri, ID Kart sektöründe önde gelen markalar ve özellikli kimlik kartı yazıcıları tarafından kullanılmaktadır.

Özellikle Devlet Kurumları,Üniversiteler, Okullar,sirketler ve Saglık kurumları TRUSTid Kart Tasarım ve Baskı çözümlerini kullanmaktadır.

BadgeMaker

ScreenCheck, son 20 yıldır basarılı olmak için ihtiyacınız olan bir dizi ID Kart Tasarım yazılım çözüm ve servislerini sunmaktadır.

Tüm ScreenCheck ID çözümleri, ID Kart sektöründe önde gelen markalar ve özellikli kimlik kartı yazıcıları tarafından kullanılmaktadır.

Son yirmi yıldır ScreenCheck isbirligi ile devlet kurumları,üniversiteler, okullar ve saglık kurumları BadgeMaker ID Kart Tasarım ve Baskı çözümlerini kullanmaktadır.

Daha fazla bilgi mi gerekli? Bize Ulasın..

Size destek olmak için buradayız..Bize telefon,email ve Sosyal Medya kanalları üzerinden ulasabilirsiniz.

bottom of page